Гол + два паси! Мудрик провів феєричний матч у Лізі конференцій, здобувши перемогу для "Челсі"

3,5 т.
Гол + два паси! Мудрик провів феєричний матч у Лізі конференцій, здобувши перемогу для 'Челсі'

Український півзахисник "Челсі" Михайло Мудрик провів блискучий поєдинок 2-го туру Ліги конференцій проти грецького "Панатинаїкоса". 23-річний футболіст збірної України забив гол та зробив дві результативні передачі. Зустріч завершилась із рахунком 4:1.

Відео дня

Вже на 22-й хвилині Мудрик відзначився асистом. Прорвавшись лівим флангом українець виконав різкий простріл у центр воротарської, де бразильцю Жоау Феліксу залишалося лише підставити ногу.

У другому таймі Михайло забив свій перший гол у сезоні, відгукнувшись на передачу Петру Нету.

Через шість хвилин Мудрик записав до свого активу ще один гольовий пас, дозволивши Феліксу оформити дубль.

25 вересня Михайло відзначився першою результативною дією у складі лондонського "Челсі" у нинішньому сезоні. Наш співвітчизник допоміг своїй команді впевнено виграти матч 1/16 фіналу Кубку англійської ліги із представником четвертого дивізіону "Барроу".

Кілька днів тому Мудрик відвідав зустріч донецького "Шахтаря" із лондонським "Арсеналом". Михайла разом із послом України в Англії Валерієм Залужним зловили камери на трибунах.