Гол плюс пас! Футболіст збірної України влаштував феєрію в Іспанії та взяв "світловий меч". Відео

12,4 т.
Гол плюс пас! Футболіст збірної України влаштував феєрію в Іспанії та взяв 'світловий меч'. Відео

Український півзахисник "Жирони" Віктор Циганков провів блискучий домашній матч у чемпіонаті Іспанії проти "Осасуни". Завдяки діям нашого співвітчизника у 3-му турі жиронці здобули розгромну перемогу 4:0.

Відео дня

На 34-й хвилині 26-річний футболіст збірної України вирізав ідеальну передачу, яку точно замкнув Браян Хіль.

На початку другого тайму Циганков уже сам відзначився забитим голом. На 53-й хвилині Віктор скористався помилкою захисників, одним дотиком обробив м'яча, а другим обіграв голкіпера.

Після цього він схопив іграшку, що імітує світловий меч із саги "Зоряні війни", і побіг святкувати до фанів.

Як повідомляв OBOZ.UA, 10 травня Віктор Циганков відзначився результативними діями у матчі 35-го туру чемпіонату Іспанії. Українець зробив у буквальному сенсі радіокерований навіс точно на Еріка Гарсію, який головою переправив м'яч у сітку.