Голкіпер збірної України з футболу відбив два пенальті, але пропустив двічі на останніх хвилинах. Відео

10,9 т.

Олімпійська збірна України з футболу, зібрана з гравців не старше 23 років, втратила перемогу над командою Парагваю. Товариський матч завершився з рахунком 2:2.

Відео дня

Підопічні Руслана Ротаня завдяки ударам Максима Хланя та Олега Федора повели у рахунку, але не змогли утримати перевагу. Наприкінці "жовто-сині" пропустили два голи.

Не дивлячись на це, чудово виявив себе у грі голкіпер української збірної Кирило Фесюн. Новачок донецького "Шахтаря" відбив два пенальті у кожному з таймів.

Контрольний матч

Україна U-23 – Парагвай U-23 2:2

Голи: Хлань, Федор

Україна (стартовий склад): Фесюн, Мартинюк, Таловерів, Салюк, Крупський, Рубчинський, Михайленко, Криськів, Брагару, Хлань, Сікан

Наступна зустріч стане для української збірної першою на Олімпіаді – 24 липня наші футболісти проведуть першу зустріч на Іграх-2024 проти Іраку. 27 липня заплановано матч із Марокко (27) та 30 проти Аргентини.

Як повідомляв OBOZ.UA, Фесюн 2 липня 2021 року дебютував у складі молодіжної збірної України U21, за яку на сьогодні провів 7 ігор.

З весни 2024 року - голкіпер олімпійської збірної України U23, разом з якою у червні став переможцем престижного міжнародного змагання Tournoi Maurice Revello у Франції.