Голкіперка у Білорусі пропустила гол між ніг після удару з центру поля на 1-й секунді тайму. Відео

1 хвилина
6,3 т.

Нападниця могилівського "Дніпра" Кароліна Житко забила курйозний гол у чемпіонаті Білорусі з футболу серед жінок. Епізод стався у матчі 23-го тура проти "ДЮСШ-ПолісГУ".

Відео дня

На першій секунді другого тайму за рахунку 4:0 24-річна футболістка з партнеркою розігрувала м'яч з центру поля, але замість пасу на одноклубницю зважилася на удар, який став для воротаря команди-суперниці, таким, що не береться.

Бразилійка Марсела Баррос Галуппо Круз чудово бачила момент "пострілу", проте впоратися з ним не змогла. Круглий зрадницький снаряд прослизнув між ніг і вкотився в рамку.

Зустріч завершилася грандіозним розгромом 9:0. "Дніпро" з 33 очками знаходиться на шостій сходинці. "ДЮСШ-ПолісГУ" на десятому місці з шістьма балами.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Чи не ведіться на фейки!