Грузія забила Іспанії першою, але не змогла створити диво на Євро-2024. Відео

1 хвилина
3,5 т.

Збірна Іспанії здобула вольову перемогу над командою Грузії до 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу. Матч на стадіоні "Рейн Енергі Штадіон" у Кельні завершився з рахунком 4:1.

Відео дня

З перших хвилин підопічні Луїса Де ла Фуенте захопили тотальний контроль над м'ячем, повністю домінуючи на полі. Іспанці влаштували справжній штурм воріт Мамардашвілі, проте зненацька пропустили першим.

Високе розташування іспанських гравців зіграло злий жарт з іспанцями. Мікаутадзе зміг вийти з під пресингу суперників, віддав точну діагональ на фланг. Отар Какабадзе робив простріл у штрафний майданчик на партнера, але Робен Ле Норман, намагаючись перехопити передачу, зрізав м'яч у власні ворота.

Сенсаційний рахунок протримався 21 хвилину, коли Родрі після подачі Ніко Вільямся відновив рівновагу.

На другий тайм у грузинів сили не вистачило. Іспанія повністю знищила оборону суперника, забивши три голи.

Іспанія – Грузія 4:1

Голи : 0:1 - 18, автогол Ле Норман, 1:1 - 39 Родрі, 2:1 - 51 Фабіан Руїс, 3:1 - 75 Вільямс, 4:1 - 83 Ольмо.

Іспанія - Унаї Сімон, Карвахаль (Навас, 81), Лапорт, Ле Норман, Кукурелья (Грімальдо, 66), Фабіан Руїс (Меріно, 81), Родрі, Педрі (Ольмо, 52), Вільямс, Ямаль, Мората (Ойарсабаль, 67) ).

Грузія – Мамардашвілі, Какабадзе, Кашія, Гвелесіані (Квеквескірі, 79), Двалі, Лочошвілі (Цитаїшвілі, 63), Кітейшвілі (Алтунашвілі, 41), Кочорашвілі, Чакветадзе (Давіташвідзе, 6) ).

Попередження : Мората (44), Давіташвілі (71).

У чвертьфіналі Іспанія 5 липня зустрінеться із командою Німеччини.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!