"Динамо" програло другий матч поспіль у Лізі Європи. Відео

'Динамо' програло другий матч поспіль у Лізі Європи. Відео

Київське "Динамо" програло німецькому "Гоффенгайму" у 2-му турі Ліги Європи. Поєдинок на стадіоні "Рейн-Некар-Арена" завершився з рахунком 2:0.

З перших хвилин на полі йшов рівний футбол. Українці намагалися атакувати і 11-й хвилині Володимир Бражко з 35 метрів завдав першого удару у площину воріт, який на жаль виявився і останнім.

Вже на 22-й хвилині передача після ідеальної передачі Валантена Жандрьо Адам Гложек завдав ідеального удару низом у правий кут воріт.

У другому таймі німці влаштували серйозний пресинг українській команді. Столичним футболістам практично не давали часу на обробку м'яча, постійно атакуючи на момент прийому.

На 60-й хвилині Гложек оформив дубль. Отримавши м'яч на фланзі, чех змістився до центру та влучним ударом під штангу подвоїв перевагу.

Хоффенхайм Німеччина – Динамо Київ Україна 2:0

Голи : 1:0 - 22 ложок, 2:0 - 59 Гложек.

Хоффенхайм - Бауманн, Нсокі, Акпогума (Дрекслер, 74), Штах, Крамаріч (Бюльтер, 74), Жандре (Кадержабек, 56), Прасс, Грилліч (Тохумджу, 56), Бісхоф, Морстедт (Бруун Ларсен, 8).

Динамо Київ – Бущан, Дубінчак, Міхавко, Попов, Караваєв, Шапаренко (Шепелєв, 90+3), Бражко (Андріївський, 84), Михайленко (Пихаленок, 69), Кабаєв (Рубчинський, 84), Ванат (Герреро, 70), Волошин.

Попередження : Грилліч (40).

Свій наступний матч у єврокубку "біло-сині" проведуть 24 жовтня проти італійської "Роми". Початок о 19:45.

Як повідомляв OBOZ.UA, київське "Динамо" розгромно програло італійському "Лаціо" у стартовому матчі Ліги Європи нового сезону.