Збірна України з футболу програла Іраку в історичному матчі на старті Олімпіади-2024. Відео

84,8 т.

Олімпійська збірна України з футболу зазнала несподіваної поразки від команди Іраку в 1-му турі на ОІ-2024. Поєдинок на стадіоні "Стад Жоффруа-Гішар" у Сент-Етьєні завершився з рахунком 1:2. Вперше в історії Україна взяла участь у футбольному турнірі Олімпійських ігор.

Пропустивши небезпечний момент у дебюті, коли іракські гравці вибігали 4 до 2 на ворота Фесюна, Україна повністю перехопила ініціативу надалі.

Постійно переміщалися, наші співвітчизники постійно шукали вільні зони на полі, щоб розкрити щільну оборону іракців. Суперник усім складом пішов на захист, змушуючи довго розігрувати м'яч на підступах до штрафного майданчика, проте без серйозного просування.

Ірак навіть не намагався втекти у контрнапад, через що перші 45 хвилин перетворилися на практично одну постійну атаку наших футболістів.

Відео дня

Україна перегравала суперника за всіма статистичними показниками, проте втілити цю перевагу у голи у першому таймі так і не змогла.

Після перерви "жовто-сині" змогли розпечатати ворота іракців. Після подачі штрафного бив Батагов, голкіпер зміг зреагувати, м'яч відскочив на Рибчинського, який не залишив шансів іракському воротареві.

Переможний рахунок тримався 4 хвилини. Футболісти збірної Іраку навряд чи в першій своїй атаці заробили пенальті. Максим Таловєров для чогось поклав руки на спину суперника у своєму штрафному майданчику. Іракський гравець як від катапульти відлетів, давши арбітру з Судану привід свиснути порушення правил.

11-метровий точно реалізував Айман Хуссейн, перегравши Кирила Фесюна.

Цей епізод психологічно прибив українців, які ніяк не могли прийти до тями і повернутися до тієї динаміки, яку демонстрували весь перший тайм.

На 75-й хвилині Алі Джасім, який вийшов на заміну, шокував українських уболівальників, забивши максимально нелогічний гол.

Ірак U-23 – Україна U-23 2:1 (0:0, 2:1)

Голи : 0:1 – 53 Рубчинський, 1:1 – 57, пенальті Хуссейн, 2:1 – 75 Алі Ясім.

Україна U-23 – Фесюн, Крупський, Таловєров (Салюк, 73), Батагов, Мартинюк, Хлань, Брагару (Сич, 73), Рубчинський, Михайленко (Федор, 73), Криськів (Очеретько, 79), Сікан (Краснопір, 80).

Попередження : Криськів (26), Таловєров (56), Брагару (56), Разетим (90+13).

Свій наступний поєдинок підопічні Руслана Ротаня проведуть 27 липня проти збірної Марокко. Африканці в 1-му турі здобули скандальну перемогу над командою Аргентиною.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!