У матчі Іспанія – Франція визначився перший фіналіст Євро-2024. Відео

Збірна Іспанії перемогла команду Франції у півфіналі чемпіонату Європи з футболу. Матч на "Альянці Арені" у Мюнхені завершився з рахунком 2:1.

Іспанія з перших хвилин прогнозовано захопила ініціативу та вже в дебюті після небезпечного навісу ледь не відкрила рахунок. У відповідь Франція своїм першим ударом у ворота забила перший гол з гри на Євро-2024.

Мбаппе дозволили отримати м'яч на фланзі. Новачок "Реала" зробив деяку паузу і виконавши ідеальний навіс на дальню штангу. Кукурель і Хесус Навас опинилися в ролі глядачів і спостерігали, як Коло Муані легко відправив м'яч у сітку.

Франція ловила опонентів на помилках, атакувала набагато гостріше, легко розбираючись із обороною суперника.

На 21-й хвилині Ламін Ямаль на підступах до штрафного майданчика розкотив Рабйо і метрів з 23-х завдав потужного пострілу по воротах Унаї Симона. М'яч наче радіокерований по дузі вдарився у штангу, а потім влетів у сітку. Цей гол увійшов до історії.

Майже одразу Дані Ольмо обіграв у штрафному майданчику трьох іспанців та потужно прострілив у дальній кут, де Жуль Кунде переправив м'яч у свої ворота.

У другому таймі на полі точилася рівна боротьба, проте команди грали вже за результатом. Іспанці особливо не форсували ситуацію, більшу частину часу контролювали м'яч та намагалися працювати на руйнування атак опонентів.

Французи, яким потрібно було відіграватися, намагалися нагнітати ситуацію, проте бездоганно грав іспанський голкіпер.

Ближче до кінця основного часу підопічні Де ла Фуенте сідали все глибше та глибше в оборону, але забити гол гравцям із Франції та й не вдалося.

Іспанія – Франція 2:1 (2:1, 0:0)

Голи : 0:1 - 8 Коло-Муані, 1:1 - 21 Ямаль, 2:1 - 25 Ольмо.

Іспанія - Унаї Сімон, Навас (Вівіан, 58), Начо, Лапорт, Кукурелья, Фабіан Руїс, Родрі, Ольмо (Меріно, 76), Вільямс (Субіменді, 90), Ямаль (Ферран Торрес, 90), Мората (Ойарсабаль, 76) ).

Франція - Меньян, Кунде, Упамекано, Саліба, Ернандес, Канте (Грізманн, 62), Рабьо (Камавінга, 62), Тчуамені, Дембеле (Жиру, 79), Мбаппе, Коло-Муані (Барколя, 63).

Попередження : Навас (14), Тчуамені (60), Камавінга (89), Ямаль (90+1).

Другий півфіналіст визначиться у поєдинку Англія – Нідерланди. Зустріч розпочнеться 10 липня о 22:00. Вже названо українських телеканалів, які організують трансляцію з Німеччини.