Подарунок Україні був близьким: Італія ледь не втратила перемогу з 3:0 у матчі з Північною Македонією. Відео

Збірна Італії з футболу обіграла команду Північної Македонії у матчі відбірного турніру до чемпіонату Європи 2024 року. Підопічні тренера Лучано Спаллетті не зробили подарунок українцям і обіграли балканців на легендарному "Стадіо Олімпіко" у Римі – 5:2, однак ледь не втратили перемогу за рахунку 3:0, пропустивши два м'ячі.

Хазяї поля з перших хвилин взяли м'яч під контроль, але не форсували події. Італійці спокійно збільшували темп і на 13-й хвилині форвард "Наполі" Джакомо Распадорі відправив м'яч у ворота, але зробив це з офсайду.

Проте вже за мить саме його подачу після розіграшу кутового замкнув захисник "Інтера" Маттео Дарміан. На 40-й хвилині "скуадара адзурра" отримала право на 11-метровий за гру суперника рукою, але хавбек Жоржіньо пробив по-піжонськи, стрибнувши перед м'ячем, і не зміг подвоїти перевагу своєї команди.

Попри це до перерви Італія довела рахунок до розгромного – дубль оформив вінгер "Ювентуса" Федеріко К'єза. Після цього здавалося, що результат зустрічі вирішено.

На самому початку другого тайму хавбек гостей Яні Атанасов зумів розмочити рахунок. Після цього була ціла серія замін, а Італія не стала довше контролювати м'яч, збиваючи темп. Однак за 15 хвилин до перерви той самий Атанасов відіграв ще один м'яч.

Гості полетіли оформлювати камбек, але нарвалися на атаку Італії, яку відмінним ударом під дальню штангу завершив Распадорі. А крапку у матчі поставив форвард "Роми" Стефан Ель-Шаараві.

Таким чином, збірна Італія зрівнялася за очками з українцями, але випереджає нашу команду за особистими зустрічами. У очній зустрічі 20 листопада підопічних Сергія Реброва для виходу на Євро-2024 влаштує лише перемога.

Як повідомляв OBOZ.UA, напередодні збірна України здобула перемогу над польською командою у секретному спарингу напередодні вирішального матчу відбору Євро-2024 з Італією.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Чи не ведіться на фейки!