Італія врятувалася від катастрофи у найдраматичнішому матчі Євро-2024, забивши гол на 98-й хвилині. Відео

3,8 т.

Збірна Італії з футболу у драматичному стилі пробилася до плей-оф чемпіонату Європи 2024 року, який проходить у Німеччині. "Скуадра адзурра" у третьому турі групи В зустрічалася з хорватами, яких влаштовувала лише перемога, та зуміла вигризти нічию на останній хвилині зустрічі – 1:1.

Відео дня

У першому таймі команди обмінялися неймовірними сейвами голкіперів, але пробити жодного з них не змогли. Головні події у матчі розгорнулися після перерви.

На 54-й хвилині лідер та капітан збірної Хорватії Лука Модріч не забив пенальті. Футболіст "Реала" пробив у нижній кут, але воротар Джанлуїджі Доннарумма відбив м'яч.

Проте буквально за 40 секунд хорватський ветеран встиг випередити захисників після того, як Доннарумма потягнув удар форварда Хорватії Анте Будіміра – 1:0.

Після цього ініціатива повністю перейшла до італійців. Підопічні тренера Лучано Спаллетті 40 хвилин билися у стіну перед штрафним суперником і, коли здавалося, що на чемпіонів чекає фіаско, зрівняли рахунок. Нападнику Маттіа Дзакканьї вдався розкішний удар з лінії штрафного майданчика – 1:1.

Таким чином, "скуадра адзурра" схопилася в останній момент на другий рядок і вийшла у плей-офф, де 29 червня зіграє зі Швейцарією. Хорватія лише теоретично може вийти в 1/8 фіналу, однак двох очок їй на 99% не вистачить.

Євро-2024. 3-й тур

Група В

Лейпциг, стадіон "Ред Булл Арена"

Головний арбітр: Данні Маккелі (Нідерланди), арбітр VAR: Роб Діперінк (Нідерланди)

Хорватія – Італія – 1:1

Голи: Модріч, 55 – Дзакканьї, 90+8

На 54-й хвилині Модріч не реалізував пенальті (воротар)