Камбек дня: з'явилося відео фантастичної перемоги Харлан у бою за "бронзу" Олімпіади-2024

5,2 т.
Камбек дня: з'явилося відео фантастичної перемоги Харлан у бою за 'бронзу' Олімпіади-2024

Українська фехтувальник Ольга Харлан принесла Україні першу медаль Олімпійських ігор 2024 року, які у ці дні проходять у Парижі. У поєдинку за "бронзу" у турнірі шаблісток наша співвітчизниця перемогла кореянку Чой Сібей із мінімальним рахунком – 15:14.

Відео дня

33-річна уродженка Миколаєва не вдало провела першу половину сутички. Вона відпустила суперницю одразу на п'ять уколів. Після хвилинної перерви кореянка взагалі підібралася до переваги 11:6.

Це означало, що суперниці Харлан залишалося зробити лише чотири точні уколи, щоб закрити бій. Проте Ольга продемонструвала всю свою майстерність та характер. Ривком у сім результативних атак наша шаблістка не лише наздогнала опонентку, а й вийшла вперед.

Кінцівка дуелі перетворилася на битву нервів. За рахунку 14:13 на свою користь Харлан, здавалося, завдала точного уколу, але судді після перегляду повтору віддали очко Сібен.

Зрештою Ольга перемогла з відривом в один пункт. До вашої уваги відео цього героїчного камбеку.

Для Харлана це вже п'ята нагорода на четвертих Олімпійських іграх. До цього вона брала "золото" Пекіна-2008, "бронзу" Лондона-2012, а також "бронзу" та "срібло" Ріо-2016.

Як повідомляв OBOZ.UA, Ольга Харлан розплакалася після завоювання бронзової медалі на Олімпійських іграх 2024 року у Парижі.