"Динамо" пропустило гол на 42-й секунді, проте здобуло вольову перемогу. Відео

10,9 т.
'Динамо' пропустило гол на 42-й секунді, проте здобуло вольову перемогу. Відео

Київське "Динамо" здобуло вольову перемогу над "Карпатами" у 3-му турі чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі. Поєдинок на стадіоні "Україна" у Львові Львів завершився з рахунком 1:3.

Відео дня

Поєдинок розпочався для підопічних Шовковського феєрично. Одразу після розіграшу з центру поля господарі провели результативну контратаку, яку на 42 секунді точно замкнув Очеретько.

Пропущений гол помітно розлютив столичну команду. "Динамо" великими силами пішло в атаку, просто розмотуючи флангами захист суперника. "Карпати" успішно відбивалося до 23-ї хвилини, коли Пихальонок за допомогою рикошету зрівняв рахунок.

"Біло-сині" повністю домінували на полі, організовували одна за одною атаки і на початку другого тайму досягли успіху. Львів'яни втратили м'яч у центрі поля, не встигли перебудуватися, Владислава Ваната вивели віч-на-віч з голкіпером і 22-річний форвард легко переграв Олександра Кемкіна.

Під завісу зустрічі "Карпати" кинулися відіграватися, захопилися масованим нападом та пропустили контрвипад. Андрія Ярмоленка збив у своєму штрафному майданчику Кемкін, і суддя без роздумів поставив пенальті. 11-метровий виконав сам постраждалий.

Ця перемога дозволила віцечемпіону України набрати 6 очок та очолити турнірну таблицю. Наступний поєдинок в УПЛ "Динамо" проведе 24 серпня проти "Ворскли".