"Київ-Баскет" обіграв лідера Суперліги Favbet

825
'Київ-Баскет' обіграв лідера Суперліги Favbet

Столичний "Київ-Баскет здобув перемогу в матчі регулярного чемпіонату Суперліги Favbet над "Черкаськими Мавпами", здолавши лідера на його ж майданчику з рахунком 92:72.

Відео дня

Кияни зробили ривок вже в першій чверті, за яку набрали 29 очок та покращили своє становище за підсумком другої десятихвилинки – за підсумком 20 хвилин у киян було +17. Тенденція продовжилась і в третій чверті, коли перевага гостей сягнула максимальних в цьому матчі 27 очок. "Мавпи" розпочали заключну десятихвилинку з потужного ривка та скоротили відставання до 12 очок, але перевага "Київ-Баскета" в цьому матчі була занадто відчутною.

Кияни впевнено виграли протистояння на щитах (44-27 за підбираннями), мали кращі кидкові показники, отримали якіснішу підтримку від гравців лави запасних. А найкращими в цьому матчі у переможців стали Денис Клевзуник, у якого 21 очко на 9 кидках, та Павло Буренко, який набрав 25 балів. Також варто відзначити центрового Максима Сандула, який зібрав в цьому матчі 17 підбирань.

"Київ-Баскет" та "Черкаські Мавпи" мають по чотири перемоги в активі, але команда Дмитра Зібарченка зіграла на матч на менше та зазнала в цьому сезоні поки що однієї поразки, в той час як для "Мавп" ця поразка стала другою в сезоні.