"Київ-Баскет" обіграв в овертаймі "Старий Луцьк" у матчі Суперліги Favbet

'Київ-Баскет' обіграв в овертаймі 'Старий Луцьк' у матчі Суперліги Favbet

У чемпіонаті України з баскетболу у Суперлізі Favebet "Київ-Баскет" переміг "Старий Луцьк". Поєдинок у столиці завершився в овертаймі з рахунком 89:86.

Старий Луцьк шокував господарів майданчику в першій чверті, вигравши її 26:10 – при фактично однаковій кількості кидків, гості просто були вдвічі влучніші. Втім, вже з другої чверті Київ-Баскет заспокоїв гру, вирівняв ситуацію на майданчику і почав поступово наздоганяти суперника.

До великої перерви господарі скоротили своє відставання до 8 очок, а в третій чверті звели перевагу Старого Луцька до мінімуму. Але останнього влучання не вистачало і гра набула вигляду гойдалок – Старий Луцьк відривався в рахунку, Київ-Баскет наздоганяв, але не виходив вперед.

Суперліга Favbet. Джерело: ФБУ

У Старого Луцька вели гру легіонери – Аарон Рідлі в підсумку набрав 26 очок, а Маркіз Джексон до 20 очок додав 7 підбирань і 6 передач. У Київ-Баскета завдання набору очок взяли на себе Денис Клевзуник, який завершив матч з дабл-даблом з 24 очок і 10 підбирань, а також 18-річний Єгор Сушкін, який набрав 30 очок. Сушкін в першу чергу брав своє агресивністю і точністю виконання штрафних – він забив 14 з 15 штрафних, в тому числі вирішальні за 6 секунд до кінця, якими перевів гру в овертайм.

В додатковій п’ятихвилинці Київ-Баскет вперше в матчі вийшов вперед і вирвав перемогу.

Завтра, 4 жовтня, у Києві зустрінуться переможці першого дня Київ-Баскет та Рівне-ОШВСМ, а також Старий Луцьк і Прикарпаття-Говерла, які спробують поїхати зі столиці бодай з однією перемогою.