"Кривбас" виграв у "Старого Луцька" в Суперлізі Favbet

624
'Кривбас' виграв у 'Старого Луцька' в Суперлізі Favbet

У чемпіонаті України з баскетболу у Суперлізі Favbet у неділю, 19 жовтня, відбувся заключний поєдинок дня регулярного сезону. Кривбас переміг Старий Луцьк-Університет 79:74.

Відео дня

Господарі майданчика захопили лідерство на старті поєдинку, але після вчасного таймауту тренера гостей Олександра Ворони його підопічні не лише вирівняли гру, а й в другій половині вийшли вперед. У перших трьох чвертях був близький в рахунку матч, та в завершальному періоді Кривбас зумів зміцнити лідерство і, не зважаючи на фінішний ривок опонента, довести гру до перемоги.

Цього вечора криворіжці були влучнішими (46%-40%), але не значно програли підбирання (44-49). Підопічні Дмитра Чайковського допустили більше втрат м'яча (17-14).

Найрезультативнішим гравцем матчу став захисник Михайло Бублик (25 очок). Дабл-дабл підкорився центровому переможців Едді Ханту (16 очок + 10 підбирань). У господарів майданчика дабл-дабл записав на свій рахунок бігмен Степан Лесик – 16 +11 підбирань.

Для обох команд ця зустріч стала третьою в регулярному чемпіонаті. У гостей відтепер 2 перемоги та 1 поразка, а в господарів, навпаки, 1 перемога та 2 програші. У неділю, 20 жовтня, Старий Луцьк зіграє проти Черкаських Мавп, а Кривбас виявить сильнішого в матчі з Рівним.

Нагадаємо, БК Запоріжжя вперше в сезоні переміг, завдавши поразки Прикарпаття-Говерлі (67:58), а Мавпи під керівництвом нового 25-річного головного тренера Дмитра Нагорного перемогли віцечемпіона України БК Рівне (72:68).

Суперліга Favbet. Регулярний чемпіонат

19 жовтня, ОДЮСШ (Луцьк)

Старий Луцьк-Університет — Кривбас 74:79 (25:19, 11:17, 15:20, 23:23)

Старий Луцьк: Лесик 16 + 11 підбирань, Рідлі 16 + 8 підбирань, Джексон 13 + 4 передачі, Михайлов 2 + 5 підбирань, Мусієнко 2 + 5 підбирань — старт; Прозапас 10, Липовцев 9, Дюпін 3, Глушко 2, Тернер 1, Горобченко 0

Кривбас: Бублик 25 + 6 підбирань, Ловінгс 22 + 5 підбирань, Хант 16 + 10 підбирань, Товкач 2 + 5 підбирань, Водолазський 2 — старт; Биков 10, Мельнік 2, Бібіков 0