Лідера збірної України забрали на ношах з поля та госпіталізували під час півфіналу чемпіонату світу з футзалу. Відео

Капітан збірної України з футзалу Петро Шотурма зазнав важкої травми коліна у півфінальному матчі чемпіонату світу проти Бразилії. Епізод стався у першому таймі.

На 15-й хвилині Петро вступив у боротьбу за м'яч із суперником. Бразильський футзаліст упав на ногу нашому співвітчизнику, після чого Петро не зміг піднятися з паркету.

Медики навіть не ризикнули перевертати українця, і в такій позі, як він упав, навантажили на ноші. 32-річного івано-франківця було госпіталізовано.

Як повідомляв OBOZ.UA, у 1/4 фіналу підопічні Олександра Косенка обіграли головну сенсацію турніру – команду Венесуелі (9:4). Останній раз у 1/2 фіналу ЧС Україна грала у 1996 році.

Напередодні у 1/8 фіналу збірна Венесуели сенсаційно обіграла команду Іспанії. Поєдинок в Андіжані завершився з рахунком 2:1. 24 вересня у 1/8 фіналу українці обіграли команду Нідерландів – 3:1.