Матч Данія – Англія на Євро-2024 закінчився із несподіваним результатом. Відео

1 хвилина
2,8 т.

Збірна Англії з футболу не змогла обіграти команду Данії у 2-му турі чемпіонату Європи з футболу. Поєдинок на стадіоні " Дойче Банк Парк" у Франкфурті завершився з рахунком 1:1.

Відео дня

Спочатку букмекери називали абсолютними фаворитами англійців. Нічий результат не став сенсацією, проте виявився вельми несподіваним.

Сама гра проходила в досить рівній боротьбі з невеликою кількістю гострих моментів як з одного, так і з іншого боку.

Вже на 18-й хвилині штурм англійських футболістів увінчався успіхом. Кайл Вокер здійснив ривок правим флангом, віддав у центр воротарського майданчика, де м'яч відскочив до Гаррі Кейна і капітан збірної відкрив рахунок.

Данія зрівняла на 34-й хвилині фантастичним дальнім ударом від Мортена Юльманна.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!