Матч Іспанія – Хорватія на Євро-2024 завершився розгромом. Відео

Збірна Іспанії впевнено перемогла команду Хорватії у 1-му турі чемпіонату Європи з футболу-2024. Матч у групі B на Олімпійському стадіоні у Берліні завершився з розгромним рахунком 3:0.

Усі ключові події сталися у першому таймі. Іспанія з перших хвилин контролювала м'яч, намагаючись вертикальними передачами вивести віч-на-віч своїх швидких форвардів.

На 29-й хвилині перша ж помилка у захисті хорватів коштувала їм пропущеного гола. Тотальний провал у центрі оборони дозволив Альваро Морате вийти віч-на-віч з голкіпером і точно пробити повз воротаря.

Розлючена Хорватія кинулася відіграватися, майже відразу ж створила небезпечний момент біля воріт Унаї Симона, але замість того, щоб зрівняти рахунок, пропустила другий м'яч.

Перед самою перервою Дані Карвахаль зробив рахунок розгромним.

Після перерви "клітчасті" хоч і володіли ініціативою, забити бодай гол престижу не змогли.

На 80-й хвилині Петкович бив пенальті, від воротаря круглий снаряд пішов у штангу, а потім знову повернувся до Петковича. Нападник "Динамо" Загреб відправив круглий снаряд у ворота.

Однак Майкл Олівер після допомоги VAR відмінив гол, через забігання гравцем атаки до штрафного майданчика до удару.

Судді зафіксували порушення правил. Джерело: Кадр із відео

Іспанія – Хорватія 3:0 (3:0, 0:0)

Голи : 1:0 – 29 Мората, 2:0 – 32 Фабіан Руїс, 3:0 – 45+2 Карвахаль.

Іспанія - Унаї Сімон, Карвахаль, Начо, Ле Норман, Кукурелья, Фабіан Руїс, Родрі (Субіменді, 86), Педрі (Ольмо, 59), Вільямс (Меріно, 68), Ямаль (Ферран Торрес, 86), Мората (Ойарсабаль, 67).

Хорватія – Лівакович, Станишич, Шутало, Понграчич, Гвардіол, Модріч (Пашаліч, 65), Ковачич (Сучич, 65), Брозович, Маєр, Крамарич (Петкович, 72), Будимир (Перишич, 56).

Попередження : Родрі (78).