Матч "Манчестер Сіті" увійшов до історії англійського футболу. Відео

Матч 'Манчестер Сіті' увійшов до історії англійського футболу. Відео

"Манчестер Сіті" вперше в історії зміг виграти та забити "Тоттенгему" у гостьовому поєдинку на стадіоні "Тоттенгем Хотспур Стедіум". Арена була відкрита у квітні 2019 року.

Поєдинок 1/8 фіналу Кубку Англії завершився мінімальною перемогою "міщан" завдяки голу Натана Аке на 88-й хвилині.

Після подачі кутового голкіпер господарів Гульєльмо Вікаріо невдало зіграв на виході, випустивши м'яч. Цим скористався футболіст збірної Нідерландів, проштовхнувши круглу сферу в сітку.

До цієї гри "Сіті" зазнав п'яти сухих поразок поспіль - 0:1, 0:2, 0:2, 0:1, 0:1.

Головного тренера "Манчестер Сіті" Пепу Гвардіолу в Лондоні обігравали чотири різні тренери - Маурісіо Почеттіно, Жозе Моурінью, Нуну Ешпіріту Санту та Антоніо Конте.

Цьогорічний наставник "Тоттенгему" Ендж Постекоглу став першим, кому не вдалося це зробити.

Суперника у чвертьфіналі для "Сіті" визначить жеребкування. Базовим днем 1/4 фіналу визначено 28 лютого 2024 року.