Матч Німеччина – Данія на Євро-2024 було перервано. Судді довелося виводити команди зі стадіону. Відео та всі подробиці інциденту

176,1 т.

Матч 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу між Німеччиною та Данією був перерваний через сильну грозу, яка відбулася на "Сигнал Ідуна Парк" у Дортмунді. На 35-й хвилині головний арбітр Майкл Олівер зупинив зустріч.

Відео дня

Через кілька хвилин рефері забрав обидві команди в підтрибунне приміщення. На момент зупинки гри рахунок був 0:0. Через деякий час зустріч була відновлена.

У той час, як футболісти грілися та обсихали у роздягальні, уболівальники, незважаючи на пристойний град та сильні потоки води, влаштували справжні купання на трибунах.

Після поновлення гри Німеччина забила ще один гол і зрештою перемогла 2:0.

Зазначимо, що подібний епізод стався на Євро-2012 у Донецьку. Тоді через сильну грозу над "Донбас Ареною" нідерландський рефері Бйорн Кейперс повів з поля команди Франції та України. У підсумку матч завершився поразкою "жовто-синіх" 0:2.