Матч "Реала", у воротах якого поставили українця, завершився у Лізі чемпіонів сенсацією. Відео

Матч 'Реала', у воротах якого поставили українця, завершився у Лізі чемпіонів сенсацією. Відео

Мадридський "Реал" зазнав сенсаційної поразки у 2-му турі Ліги чемпіонів. Підопічні Карло Анчелотті поступилися у гостях скромному "Ліллю". Поєдинок завершився з рахунком 1:0.

Перед грою букмекери не вірили у успіх французів, називаючи однозначними фаворитами саме королівський клуб. Проте з перших хвилин "Лілль", який підганяє заповнений "Стад П'єр-Моруа", дав справжній бій титулованим іспанцям.

Господарі могли відкривати рахунок уже на 25-й хвилині, коли після діагонального навісу у штрафний майданчик Джонатан Девід впритул розстрілював Андрія Луніна.Український голкіпер, якого головний тренер "Реала" поставив замість травмованого Тібо Куртуа, зробив ефектний сейв та зміг відбити удар.

Наприкінці 1-го тайму м'яч влучив у руку Едуардо Камавінга у штрафному майданчику "Реала" після удару Едона Жегрова зі штрафного. Суддя Мауріціо Маріані призначив 11-метровий після перегляду відеоповтору епізоду.

На 45-й хвилині Джонатан Девід реалізував 11-метровий, який став у грі переможним.

Лілль Франція – Реал Мадрид Іспанія 1:0 (1:0, 0:0)

Гол : 1:0 – 45+2, пенальті Девід.

Лілль - Шевальє, Гудмундссон, Алессандро, Діакіті, Сантуш, Андре, Буадді, Баккер (Меньє, 88), Кабелла (Сахрауї, 72), Жегрова, Девід.

Реал Мадрид - Лунін, Менді (Фран Гарсія, 46), Рюдігер, Мілітао (Мбаппе, 57), Карвахаль, Беллінгем, Камавінга (Гюлер, 67), Тчуамені, Вальверде, Вінісіус Жуніор, Ендрік (Модрич, 57)

Попередження : Ендрік (46), Камавінга (59), Беллінгем (78), Рюдігер (79), Модріч (81), Девід (90+3), Діакіті (90+6).