Матч у групі України на Євро-2024 завершився грандіозною сенсацією

Збірна Бельгії провально стартувала на чемпіонаті Європи з футболу 2024 року, який цими днями проходить на полях Німеччини. "Червоні дияволи" у першому матчі групи Е, де виступає команда України, оступилися у зустрічі зі Словаччиною – 0:1.

Гра розпочалася з запеклих атак бельгійців. Вже в перші п'ять хвилин форвард Ромелу Лукаку мав два розкішні шанси відкрити рахунок, але обидва рази суперники кістками лягали під м'яча. І вже на 7-й хвилині після удару хавбека Юрія Куцки м'яч у сітку воріт відправив словацький нападник Іван Шранц – 1:0.

Після невеликого шоку Бельгія побігла відіграватися. Ще до перерви підопічні Доменіко Тедеско мали кілька нагод забити, але так і не змогли цього зробити

А у другій половині на полі розгорнулася справжня драма. Все той же Лукаку двічі зумів переграти воротаря суперників Мартіна Дубравку, проте обидва рази арбітри скасовували голи. Спочатку форвард Бельгії потрапив у мінімальний офсайд, а потім його партнер, перед тим як виконати ідеальний пас на Ромелу, трохи підіграв собі рукою.

До кінця зустрічі Бельгія штурмувала ворота Дубравки, проте воротар Словаччини зумів завершити поєдинок на нуль.

Раніше у групі Е Україна розгромно програла Румунії. Таким чином, після першого туру в квартеті лідирують команди, яких вважали аутсайдерами.

Як повідомляв OBOZ.UA, головний тренер збірної України Сергій Ребров прокоментував поразку від команди Румунії на старті Євро-2024.