Мудрик у два дотика забив геніальний гол на 8-й хвилині матчу в АПЛ. Відео

122,3 т.

Український півзахисник "Челсі" Михайло Мудрік відзначився голом у матчі 37-го туру чемпіонату Англії з футболу у Прем'єр-лізі (АПЛ). 23-річний гравець збірної України забив у ворота "Ноттінгем Форест" (3:2), перервавши двомісячну безгольову серію.

Відео дня

Українець вийшов у стартовому складі та розпечатав ворота суперника вже на 8-й хвилині. Отримавши гостру передачу від Коула Палмера, Михайло одним дотиком прибрав м'яч, а другим відправив його повз голкіпера в сітку.

Це стало сьомим голом Мудрика за "Челсі" у 40 іграх цього сезону.

Зазначимо, що свій попередній гол Мудрик забив 11 березня у грі з "Ньюкаслом". Вінгеру збірної України знадобилося лише п'ять хвилин для того, щоб записати своє прізвище на табло стадіону "Стемфорд Брідж".

До цього Михайло забив 28 лютого до 1/8 фіналу Кубку Англії. Хавбек реалізував свій момент у грі проти "Лідса".

Як повідомляв OBOZ.UA, Мудрик став одним із головних героїв матчу 30-го туру чемпіонату Англії до Прем'єр-ліги проти "Бернлі". Дії футболіста збірної України призвели до того, що "Челсі" забив гол і виявився здебільшого.

Водночас колишній тренер збірної України та київського "Динамо" Йожеф Сабо висловив думку, що талант Михайла Мудрика дуже переоцінений.

Нагадаємо, що Мудрик перейшов до "Челсі" у січні цього року за 100 млн євро.