На чемпіонаті Європи з футболу сталася історична подія

1 хвилина
162,5 т.

Збірна Іспанії з футболу стала першою в історії командою, яка виграла шість матчів одного розіграшу чемпіонату Європи за ігровий час. Це стало відомо після того, як "фурія роху" здобула вольову перемогу над Францією у півфіналі першості-2024.

Такі дані наводить аналітична копія Opta. Іспанці стали першим фіналістом Євро-2024, який цими днями проходить у Німеччині, забивши французам два голи ще в першому таймі після того, як пропустили у свої ворота швидкий м'яч від форварда ПСЖ Рандаля Коло-Муані.

До цього Іспанія на груповому етапі була сильнішою за Хорватію (3:0), Італію (1:0) та Албанію (1:0). У матчі 1/8 фіналу підопічні тренера Луїса де ла Фуенте пройшли сенсаційну Грузію (4:1), а в наступному колі під завісу овертайму вибили з турніру господарів німців (2:1).

Відео дня

Таким чином, "фурія роха" стала першою командою, якій вдалося здобути шість перемог на одній континентальній європейській першості в основні 90 або додаткові 30 хвилин. Іспанія вперше з 2012 року зіграє у фіналі великого турніру. 12 років тому у Києві піренейці розбили Італію 4:0 та першими в історії захистили звання чемпіонів Європи.

Як повідомляв OBOZ.UA, 16-річний нападник збірної Іспанії Ламін Ямаль забив фантастичний гол у ворота збірної Франції та увійшов до історії чемпіонатів Європи з футболу.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!