На камеру потрапив вчинок тренера "Шахтаря" у відповідь на незабитий пенальті Судакова. Відео

9,6 т.
На камеру потрапив вчинок тренера 'Шахтаря' у відповідь на незабитий пенальті Судакова. Відео

Головний тренер "Шахтаря" Маріно Пушич емоційно відреагував на невдачу своєї команди у дебюті поєдинку проти "Болоньї" у Лізі чемпіонів. На 4-й хвилині півзахисник Георгій Судаков не реалізував пенальті.

Відео дня

22-річний футболіст збірної України не зміг переграти польського воротаря італійців Лукаша Скорупського. Відразу після незабитого пенальті в ефірі показали, як Маріно Пушич звернувся до Георгія з характерними жестами, намагаючись підбадьорити свого гравця.

Як повідомляв OBOZ.UA зустріч 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів між клубами з Донецька та Болоньї завершився внічию. Табло на "Стадіо Ренато Дал'Ара" зафіксувало рахунок 0:0.

Варто зазначити, що у цій грі нападник "Шахтаря" Данило Сікан отримав серйозну травму обличчя. У 23-річного футболіста збірної України виявився зламаний ніс.

На 32-й хвилині польський голкіпер італійської команди Лукаш Скорупський, намагаючись вибити м'яч зі свого штрафного майданчика, сильно вдарив ліктем в обличчя Сікану.

Наш співвітчизник довго приходив до тями, лежачи на газоні, після чого вирушив отримувати медичну допомогу за межами поля.