На Кубку світу з біатлону встановили неймовірне досягнення

Збірна Норвегії з біатлону в 11 раз поспіль виграла чоловічу естафетну гонку на Кубку світу. Це досягнення північній команді підкорилося на п'ятому етапі цьогорічного сезону змагань, який у ці дні проходить у німецькому Рупольдингу.

Норвежці мали деякі проблеми лише в першій половині гонки, де їм довелося використовувати на чотирьох вогневих рубежах п'ять додаткових патронів. Фаворити естафети навіть опинялися поза межами призової трійки.

Однак Тар'єй Бьо на третьому етапі просто вихором пронісся трасою і закінчив свій відрізок з перевагою в 43 секунди над переслідувачами. Ветле-Сьястад Крістіансену довелося використати три запасні патрони, щоб вибити свої 10 мішеней, але це не завадило йому привести свою команду до "золота".

Це вже 11-а поспіль перемога збірної Норвегії у чоловічих естафетних гонках Кубку світу. Востаннє їм не підкорилося "золото" рівно два роки тому – 15 січня 2022 року в тому ж Рупольдингу, коли вони поступилися росіянам.

Збірна України знову не змогла порадувати своїх шанувальників високими результатами. "Синьо-жовті" у складі Артема Прими, Дмитра Підручного, Дениса Насіко та Віталія Мандзина після першого етапу йшли на останньому місці, але у підсумку фінішували 18-ми з відставанням від переможців у 4 хвилини та 44,5 секунди.

Як повідомляв OBOZ.UA, напередодні в Рупольдингу жіноча збірна України з біатлону показала свій найкращий результат в естафеті цього сезону Кубка світу.