Довбик оформив хет-трик у матчі чемпіонату Іспанії та увійшов до історії. Відео

Нападник збірної України Артем Довбик побив рекорд результативності іспанської "Жирони" за один розіграш чемпіонату країни. У матчі заключного туру нинішнього сезону Ла Ліги наш співвітчизник забив свої 22-й, 23-й та 24-й голи та перевершив досягнення уругвайця Крістіана Стуані (21).

26-річний уродженець Черкас відзначився першим голом під завісу першого тайму домашнього поєдинку "Жирони" проти "Гранади". Українець реалізував пенальті та зробив рахунок 3:0, випередивши Стуані. Зазначимо, що рекорд Добвіка відноситься до виступів каталонців в елітному дивізіоні першості Іспанії.

До голу Артема результативними діями відзначився інший українець Віктор Циганков. Спочатку він зробив гольову передачу на Еріка Гарсію. А потім забив сам, реалізувавши простріл із лівого флангу. Свій гол український вінгер відсвяткував у стилі "Зоряних війн".

На початку другого тайму Циганков оформив дубль. Українець на дальній штанзі замкнув силову передачу бразильця Савіньо. На 75-й хвилині Довбик також забив другий, реалізувавши вихід віч-на-віч. А потім форвард оформив ще й асист.

На 90-й хвилині Артем реалізував другий пенальті у матчі, встановивши остаточний рахунок у грі – 7:0. Цей м'яч дозволив українцю очолити список найкращих бомбардирів іспанської першості. Він на один гол випередив норвезького форварда "Вільярреала" Александера Сьорлота. Той свій поєдинок 38-го туру проведе в суботу на виїзді з "Осасуною".

Зазначимо, що "Жирона" достроково стала бронзовим призером Примери та гарантувала собі вихід до Ліги чемпіонів. Для колективу тренера Мічела Санчеса це найграндіозніший успіх в історії клубу.

Як повідомляв OBOZ.UA, головний тренер мадридського "Реалу" Карло Анчелотті поставив хрест на воротареві збірної України Андрію Луніну перед фіналом Ліги чемпіонів.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!