Не забили 13 пенальті: два матчі Ліги конференцій перетворилися на фарс. Відео

Напередодні в Лізі конференцій відбулися матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду, в якому визначилися учасники стадії плей-оф. Два з них запам'яталися вболівальниками емоційною розв'язкою у серіях пенальті, які вийшли надзвичайно малорезультативними – було забито лише шість голів із 19 спроб.

У столиці Азербайджану Баку місця "Зіря" приймала хорватська "Осієк". Після нічиєї у першому матчі команди влаштували гольову стрілянину – 2:2. При цьому хорвати вийшли вперед на 81 хвилині, проте майже перед фінальним свистком пропустили у відповідь.

В овертаймі глядачі голів не побачили і команди визначали переможця у серії пенальті. Господарі реалізували два удари з "точки", а гравці "Осієка" змазали чотири спроби з п'яти. У такий спосіб азербайджанці пройшли далі.

Паралельно в чеській Остраві зустрічалися "Банік" та "Копенгаген". Данці після мінімальної перемоги на своєму полі програв на виїзді і був за крок від вильоту з єврокубків.

Тут командам також довелося з'ясовувати стосунки післяматчевої серії пенальті. Тут також було зафіксовано рахунок 2:1, лише команди завдали дев'яти ударів, не забивши шість разів. До плей-оф вийшов "Копенгаген".

Як повідомляв OBOZ.UA, футболісти амстердамського "Аякса" та афінського "Панатинаїкоса" пробили 34 пенальті у післяматчевій серії в Лізі Європи.