Олімпійська збірна України з футболу з рахунком 4:0 розгромила Італію. Відео

52,6 т.

Олімпійська збірна України з футболу здобула другу перемогу на міжнародному турнірі Tournoi Maurice Revello, який цими днями проходить у Марселі. Поєдинок 2-го туру проти молодіжної збірної Італії завершився з рахунком 4:0.

Відео дня

Рахунок на 31-й хвилині відкрив Максим Хлань. Півзахисник гданської "Лехії" отримав передачу від Олександра Мартинюка, зміг прорватися в чужий штрафний майданчик та точно пробити у падінні.

Через 20 хвилин чудовим ударом відзначився вже сам Мартинюк. Лівому захиснику "Олександрії" вдався гарматний "постріл", який виявився таким, що не береться для італійського воротаря.

Розгром на 64-й хвилині оформив Данило Сікан. Максим Хлань отримав пас за міліметри від офсайду, без проблем пробіг флангом і викотив на вільного партнера. Форвард "Шахтаря" не схибив.

Точку у матчі на 71-й хвилині поставив Назар Волошин.

Як повідомляв OBOZ.UA, кілька днів тому підопічні Руслана Ротаня перемогли команду Індонезії в 1-му турі Tournoi Maurice Revello, який цими днями проходить у Марселі. Поєдинок завершився з рахунком 3:0.

Міжнародний турнір серед збірних U-23 Tournoi Maurice Revello

Груповий етап

Група А: Кот-д'Івуар, Мексика, Південна Корея, Саудівська Аравія, Франція.

Група В: Індонезія, Італія, Панама, Україна, Японія.

Час початку матчів – київський.

Як повідомляв OBOZ.UA, 20 березня Україна впізнала суперників на футбольному турнірі Олімпіади-2024. Перебуваючи у четвертому кошику, вона отримала у опоненти по групі В Аргентину, Марокко та третю команду Азії, якою виявився Ірак.

Саме з Іраком збірна України проведе свій перший історичний матч на Олімпійських іграх. Зустріч відбудеться 24 липня у Ліоні та розпочнеться о 20:00 за київським часом.