Збірна України з футболу програла Польщі, пропустивши 3 голи. Відео

Збірна України з футболу програла команді Польщі. Товариський матч на Національному стадіоні у Варшаві завершився з рахунком 3:1.

Ребров вирішив на цей поєдинок уперше випустити пару захисників Талаверів та Бондар. Україна розпочала гру першим номером, спокійно катаючи м'яч на своїй половині. Поляки намагалися позначити пресинг, але це робили суто номінально.

У свою чергу футболісти збірної Польщі реалізували свій перший момент. На 10-й хвилині після подачі кутового Таловерова завалив Бартош Соломон. М'яч завмер у штрафному майданчику і першим зорієнтувався Себастьєн Валюкевич, відкривши рахунок.

Пропущений гол дезорієнтував "жовто-синіх". Поляки перехопили ініціативу, постійно загрожували воротам Бущана та на 16-й хвилині забили дещо курйозний гол. Петр Зелінський робив флангову передачу, але так ефектно закрутив м'яч, що той, не торкнувшись жодного гравця, влетів чітко в шістку українських воріт.

Підопічні Реброва відповіли кількома напівмоментами, після чого їм знову довелося захищатися. Гравці з Польщі почали високо пресингувати, не даючи жодного простору нашим співвітчизникам. Українська команда намагалася грати через Малиновського, який був своєрідним диспетчером.

Руслан Малиновський (праворуч)

"Біло-червоні" грамотно перекривали всі зони і на 30-й хвилині зробили рахунок розгромним. Після чергового розіграшу кутового Олександр Зубков не втримав Тараса Романчука та натуралізований ексукраїнець забив головою свій перший м'яч за збірну.

Майже відразу Тимчик міг один гол відіграти, але пробиваючи з 4 метрів не переграв голкіпера Лукаша Скорупські.

Наприкінці тайму українці скоротили розрив. Судаков вийшов із оборони ударом на Малиновського, той миттєво відправив центром Довбика. Найкращий голеадор Іспанії легко розібрався з двома захисниками та відправив круглий снаряд під поперечину.

Після перерви Ребров зняв Миколенка, випустивши замість нього Зінченка. Малюнок зустрічі не змінився. Україна періодично притискалася до воріт і з низької оборони просто чекала, що робитимуть поляки.

На 70-й хвилині на поле вийшли Циганков, Михайличенко та Мудрик, які замінили Ярмоленка, Малиновського та Зубкова відповідно, але на результат це не вплинуло.

Михайло Мудрик

Україна, незважаючи на те, що більше атакувала, за другі 45 хвилин змогла завдати єдиного удару у ворота, який відбив воротар.

Польща – Україна 3:1 (3:1, 0:0)

Голи : 1:0 – 11 Валюкевич, 2:0 – 16 Зеліньські, 3:0 – 30 Романчук, 3:1 – 42 Довбик.

Польща – Скорупські, Саламон, Ківер, Валюкевич (Берешіньськи, 61), Залевські (Пухач, 72), Зеліньські (Левандовські, 61), Романчук (Модер, 60), Шиманьськи, Скурась, Мілик (Урбанські, 5; Калузинь 61) , Букса.

Україна – Бущан, Тимчик, Бондар, Таловеров, Миколенко (Зінченко, 46), Ярмоленко (Циганков, 70), Зубков (Мудрик, 70), Сидорчук, Малиновський (Михайличенко, 70), Судаков (Шапаренко, 81), Довбик (Ванат, 76).

Попередження : Тимчик (49), Малиновський (56), Таловерів (86).

Як повідомляв OBOZ.UA, 3 червня збірна України з футболу зіграла внічию з командою Німеччини. Товариський матч на "Макс-Морлок-Штадіон" у Нюрберзі завершився з рахунком 0:0.

Матч із Польщею став для України передостаннімспарингом у рамках підготовки перед чемпіонатом Європи з футболу-2024, який стартує 14 червня. 11 червня відбудеться товариський матч із Молдовою. 17 червня наші футболісти стартують на Євро-2024 грою проти Румунії.