"Помстився". Судаков зізнався, що трапилося у збірній України, та прокоментував свій удар у голову Шапаренка. Відео

'Помстився'. Судаков зізнався, що трапилося у збірній України, та прокоментував свій удар у голову Шапаренка. Відео

Півзахисник "Шахтаря" Георгій Судаков зізнався, що між футболістами збірної України стався невеликий конфлікт. 16 вересня Михайло Мудрик і Микола Шапаренко влаштували суперечки через ігровий номер у перерві між матчами Ліги націй з Албанією та Чехією.

Гравець "Челсі" вимагав, щоб номер 10, під яким грав динамівець, віддали йому.

"Була трохи сварка. Ну, як сварка. Просто порушили питання, хто гратиме під 10-м номером", – заявив Судаков в інтерв'ю радіо "Чемпіон".

Також Георгій прокоментував свій удар м'ячем у Шапаренка під час матчу 3-го туру Ліги націй із Грузією (1:0).

"Звичайно, обговорювали цей епізод. Сміялися. Я запитав, чи все нормально, але він встиг підняти руку. Я йому в руку, а не в голову влучив. Багато коментарів щодо того, що я помстився за друга, за 10-й номер. Пишуть, що це за Мудрика", – сказав Судаков.

Як повідомляв OBOZ.UA, збірна України декілька днів тому уникла поразки у матчі з командою Чехії у четвертому турі Ліги націй. Наші суперники першими відкрили рахунок, а українці хоч і билися до кінця, вирвали лише нічию – 1:1.

Українці святкують гол у ворота Чехії. Джерело: УАФ

До цього 11 жовтня наші футболісти у третьому турі ЛН у непростому матчі мінімально обіграли лідера квартету групи В1 команду Грузії. При цьому зустріч переривалася на 8 хвилин через проблеми з електрикою на стадіоні у Познані.

Дмитро Різник

Нагадаємо, що збірна України невдало стартувала в новому розіграші Ліги націй. Наша команда програла Албанії, а потім поступилася Чехії.