Португалія із незабитим пенальті Роналду вимучила вихід до чвертьфіналу Євро-2024

12,9 т.

Збірні Португалії та Словенії у драматичному матчі плей-оф чемпіонату Європи з футболу 2024 року в Німеччині визначили чвертьфіналіста турніру. Командам не вистачило 120 ігрових хвилин, путівку до наступного раунду у серії пенальті вирвали португальці – 3:0.

Відео дня

Як і передбачалося, португальці мали тотальну перевагу, а словенці збудували гру на контратаках. В епіцентрі подій був Кріштіану Роналду, який ще в першому таймі двічі виконував штрафні. Ближче до кінця першого тайму балканці мали виходити в контратаки.

Саме ця дія ледь не принесла Словенії успіху на початку другої половини, коли форвард Беньямін Шешко втік від Пепе, але не влучив у кут. Після цього "європейські бразильці" методично намагалися розхитати оборону суперника, але до кінця другого тайму цього зробити не змогли.

Відкривати рахунок Португалія мала на останній хвилині першого овертайму – словенці сфолили у своєму штрафному майданчику, але Роналду з пенальті не зміг пробити воротаря Яна Облака.

А на 115-й хвилині трапився зовсім неймовірний момент, коли Пепе оступився і дозволив Шешко втекти в чистий вихід віч-на-віч з воротарем, проте Кошта ногою відбив удар.

Португальський голкіпер став справжнім героєм серії 11 метрів. Він взяв усі три удари суперників і дозволив своїй команді вийти до наступного кола.

У битві за півфінал переможці змагатимуться з командою Франції, яка завдяки автоголу пройшла Бельгію.

Як повідомляв OBOZ.UA, матч 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу-2024 між збірними Німеччини та Данії було перервано на 25 хвилин.