2 м'ячі за 2 хвилини. "Реал" поставив у ворота українця та пропустив від "Барселони" 4 голи. Відео

2 м'ячі за 2 хвилини. 'Реал' поставив у ворота українця та пропустив від 'Барселони' 4 голи. Відео

Мадридський "Реал" зазнав розгромної поразки від каталонської "Барселони" в 11-му турі чемпіонату Іспанії з футболу. Поєдинок на столичному стадіоні "Сантьяго Бернабеу" завершився з рахунком 0:4.

Після травми основного голкіпера королівського клубу Тібо Куртуа місце у воротах "Реала" зайняв українець Андрій Лунін, але 25-річний футболіст збірної України не зміг врятувати свою команду.

У першому таймі "Барселона" грала з дуже високою лінією захисту, і це спрацювало. Мбаппе потрапив у 6 із 8 офсайдів із усіх, що були до перерви. В один із таких офсайдів француз зміг навіть забити гол, але його, логічно, не зарахували.

На 16-й хвилині Ямаль виходив на побачення з Луніним, але пробив по-піжонськи. Це не склало проблем для українця.

Усі ключові події сталися у другому таймі. З 54 по 56 хвилину Роберт Левандовський покарав "Реал" та Луніна за провал в обороні.

Через 10 хвилин поляк міг оформляти хет-трик, але не влучив у порожні ворота.

Розгромний рахунок на 77-й хвилині оформив Ямаль, а під завісу зустрічі Рафінья поставив крапку у приниженні "Реала".

Після цієї перемоги "Барса", що лідирує, відривається від "Реала" на шість очок.

Турнірна таблиця

"Реал Мадрид" – "Барселона" 0:4 (0:0, 0:4)

Голи: 0:1 – 54 Левандовський, 0:2 – 56 Левандовський, 0:3 – 77 Ямаль, 0:4 – 84 Рафінья.

Реал Мадрид – Лунін, Менді (Фран Гарсія, 86), Рюдігер, Мілітао, Васкес, Камавінга (Браїм Діас, 77), Тчуамені (Модрич, 63), Вальверде, Беллінгем, Вінісіус Жуніор, Мбаппе.

Барселона - Пенья, Бальде, Мартінес, Кубарсі, Кунде, Педрі (Гаві, 87), Касадо (Ольмо, 65), Лопес (де Йонг, 46), Рафінья, Ямаль, Левандовскі.

Попередження: Касадо (44), Кунде (69), Мартінес (75), Вінісіус Жуніор (80), Пенья (82), Мілітао (87), Гаві (90).