"Динамо" у Лізі Європи програло "Ромі" після голу Довбика. Відео

'Динамо' у Лізі Європи програло 'Ромі' після голу Довбика. Відео

Київське "Динамо" зазнало поразки у 3-му турі Ліги Європи. На Олімпійському стадіоні в Римі підопічні Олександра Шовковського поступилися місцевій "Ромі" - 0:1.

Господарі з перших хвилин влаштували справжній штурм воріт Нещерета, не дозволяючи динамівцям навіть підвести голову. Перші 15 хвилин просто вихід із оборони вже вважався непоганим результатом для киян.

Довбик забив пенальті

Тиск "Роми" зростав і на 22-й хвилині італійці заробили пенальті. Михавко для чогось у своєму штрафному майданчику потягнув за шорти Томмазо Бальданці та головний арбітр із Нідерландів Сердар Гозюбійк без жодного сумніву вказав на 11-метрову позначку. Покарання чітко реалізував Артем Довбик.

До перерви на полі було багато боротьби, динамо намагалося закидами перевести гру на чужу половину поля, але зробити нічого не змогли.

Лише один раз гостям вдалося втекти в контратаку, але Тимчик упустив неймовірний шанс забити гол.

На останніх хвилинах першого тайму "Динамо" все-таки розкоркувало ворота Мілі Свілара, але Герреро зробив це з офсайду.

Після перерви малюнок зустрічі не змінився. Більшість ігрового часу атакувала "Рома", але глядачі забитих голів так і не побачили.

У наступному турі ЛЄ віце-чемпіони України 7 листопада зіграють у номінально домашньому матчі проти турецького "Фенербахче". Початок о 22:00.