"Шахтар" розгромно програв у Лізі чемпіонів, жодного разу не влучивши у ворота. Відео

2,3 т.
'Шахтар' розгромно програв у Лізі чемпіонів, жодного разу не влучивши у ворота. Відео

Донецький "Шахтар" зазнав розгромної поразки 0:3 у 2-му турі Ліги чемпіонів сезону 2024/2025. Підопічні Маріно Пушича на "Фельтінс Арені" у німецькому Гельзенкірхені в номінально домашньому матчі поступилися італійській "Аталанті".

Відео дня

З перших секунд на полі було видно величезну різницю в класі між командами. Італійці абсолютно домінували в кожному компоненті гри, щоразу створюючи небезпеку біля воріт Різника.

Українські футболісти не встигали за опонентами та вже на 21-й хвилині "Аталанта" відкрила рахунок.

За перші 45 хвилин "Шахтар" не зміг нічого організувати у нападі, водночас виглядав абсолютно безпорадним в обороні.

Перед свистом на перерву Адемола Лукман збільшив перевагу своєї команди.

Початок другого тайму був за "Шахтарем". Здавалося, що чемпіон України знайшов свій ритм і зможеш організувати перелом у грі, але натомість пропустив третій гол.

На 48-й хвилині "Аталанта" як по нотах організувала флангову атаку, яку ударом головою замкнув Рауль Белланова.

За 90 хвилин основного часу "гірники" так і не змогли зробити хоча б один точний удар у ворота.

Як повідомляв OBOZ.UA, у 1-му турі "Шахтар" зіграв унічию з італійською "Болоньєю". Поєдинок на "Стадіо Ренато Далл'Ара" завершився з рахунком 0:0.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Чи не ведіться на фейки!