"Шахтар" обіграв "Динамо" та став чемпіоном України. Відео

6,3 т.
'Шахтар' обіграв 'Динамо' та став чемпіоном України. Відео

Донецький "Шахтар" у центральному матчі 28-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) обіграв київське "Динамо" (1:0) і за 2 тури до кінця першості гарантував собі 15-те чемпіонство у своїй історії. 104 поєдинок в історії цих команд відбувся на "Арені Львів".

Відео дня

Господарі з перших хвилин захопили ініціативу влаштувавши справжній штурм воріт Бущана. Підопічні Марино Пушича максимально тиснули суперника, створюючи моменти один за одним.

Динамівці встигли огризнутися лише хаотичною атакою на 20-й хвилині, яку закінчив Буяльський ударом у захисника.

Донецькі футболісти продовжили тиснути іноді навіть надмірно переграючи в атаці. Так, на 27 хвилині жовту картку за симуляцію отримав Георгій Судаков. "Шахтар" продовжував штурмувати і на 30-й хвилині досяг успіху.

Після потужного удару Сікана м'яч влучив Костянтину Вівчаренко. Головний рефері Олексій Деревинський одразу не побачив у цьому моменті порушення правил, проте після підказки ВАР та перегляду відеоповтору впевнено вказав на 11-метрову крапку. Покарання безпомилково реалізував Судаков, розвівши голкіпера та м'яч різними кутами.

Забивши гол господарі відразу знизили оберти, дозволивши динамівцям грати першим номером, чекаючи будь-якої миті вибігти в контратаку.

Після перерви Шовковський випустив Ярмоленка та "біло-сині" кинулися відіграватися. "Динамо" тиснуло, створювало моменти на кутових, але ніяк не могло довести справу до ударів. Лише на 65-й хвилині після подачі кутового удару Попова парирував Різник.

Останні хвилини пройшли в атаках гостей, однак жодних результатів це не дало. Усі дії переважно проходили у центрі поля, лише зрідка наближаючись до воріт.

Зрештою зустріч так і завершилася. За 2 тури до кінця "Шахтар" набрав 70 очок і став недосяжним для найближчих переслідувачів.