Воротар "Шахтаря" забив у свої ворота та відбив пенальті у Лізі чемпіонів. Залужний та Мудрик були на трибуні. Фото та відео

1,4 т.
Воротар 'Шахтаря' забив у свої ворота та відбив пенальті у Лізі чемпіонів. Залужний та Мудрик були на трибуні. Фото та відео

Донецький "Шахтар" зазнав поразки у 3-му турі Ліги чемпіонів. Матч у Лондоні проти місцевого "Арсеналу" завершився з рахунком 1:0.

Відео дня

Перед грою камери показали на трибунах посла України в Англії Валерія Залужного та українського хавбека "Челсі" Михайла Мудрика.

Сам поєдинок розпочався із прогнозованого штурму господарів. "Каноніри" володіли абсолютною територіальною перевагою, повністю притиснувши українців до їхніх воріт. Першу спробу наступу "Шахтар" зміг організувати лише на 16-й хвилині зустрічі, заробивши кутовий.

На 26-й хвилині склалося враження, що чемпіон України трохи відігнав суперника, але через 2 хвилини пропустив гол. Райс розігнав атаку, віддав на Мартінеллі. Той хитнув двох захисників і пробив у штангу. М'яч від неї вдарився в Різника і влетів у сітку. Взяття воріт записали на українського воротаря.

До кінця перерви невдало грав Сікан, який уперше в поточному сезоні ЛЧ вийшов на поле з перших хвилин. У футболіста збірної України, який мав бути одним із лідерів, було багато браку та втрат.

На 77-й хвилині Бондар зіграв рукою у своєму штрафному майданчику і Бенуа Бастьєн після перегляду відеоповтору призначив пенальті. Бити взявся Леандро Троссард, але наш голкіпер відбив удар.

Окрилений "Шахтар" провів останні хвилини в атаці, але так і не зміг забити гол. Свій перший момент українцям вдалося створити лише на 93-й хвилині. "Постріл" Педріньйо парирував Рая.

Свій наступний номінально домашній матч підопічні Маріно Пушича проведуть 6 листопада проти швейцарського "Янг Бойз" на арені "Шальке" у німецькому Гельзенкірхені.