Воротар "Шахтаря" забив у свої ворота та відбив пенальті у Лізі чемпіонів. Залужний та Мудрик були на трибуні. Фото та відео

Воротар 'Шахтаря' забив у свої ворота та відбив пенальті у Лізі чемпіонів. Залужний та Мудрик були на трибуні. Фото та відео

Донецький "Шахтар" зазнав поразки у 3-му турі Ліги чемпіонів. Матч у Лондоні проти місцевого "Арсеналу" завершився з рахунком 1:0.

Перед грою камери показали на трибунах посла України в Англії Валерія Залужного та українського хавбека "Челсі" Михайла Мудрика.

Залужний, Шевченко та Мудрик на матчі. Джерело: Кадр із трансляції

Сам поєдинок розпочався із прогнозованого штурму господарів. "Каноніри" володіли абсолютною територіальною перевагою, повністю притиснувши українців до їхніх воріт. Першу спробу наступу "Шахтар" зміг організувати лише на 16-й хвилині зустрічі, заробивши кутовий.

Донецький "Шахтар"

На 26-й хвилині склалося враження, що чемпіон України трохи відігнав суперника, але через 2 хвилини пропустив гол. Райс розігнав атаку, віддав на Мартінеллі. Той хитнув двох захисників і пробив у штангу. М'яч від неї вдарився в Різника і влетів у сітку. Взяття воріт записали на українського воротаря.

До кінця перерви невдало грав Сікан, який уперше в поточному сезоні ЛЧ вийшов на поле з перших хвилин. У футболіста збірної України, який мав бути одним із лідерів, було багато браку та втрат.

Данило Сікан у матчі проти "Арсеналу"

На 77-й хвилині Бондар зіграв рукою у своєму штрафному майданчику і Бенуа Бастьєн після перегляду відеоповтору призначив пенальті. Бити взявся Леандро Троссард, але наш голкіпер відбив удар.

Окрилений "Шахтар" провів останні хвилини в атаці, але так і не зміг забити гол. Свій перший момент українцям вдалося створити лише на 93-й хвилині. "Постріл" Педріньйо парирував Рая.

Статистика матчу "Арсенал" - "Шахтар"

Свій наступний номінально домашній матч підопічні Маріно Пушича проведуть 6 листопада проти швейцарського "Янг Бойз" на арені "Шальке" у німецькому Гельзенкірхені.