"Шахтар" вирвав перемогу у "Болоньї", забивши гол на останніх секундах перерваного матчу у Лізі УЄФА U-19

6,3 т.
'Шахтар' вирвав перемогу у 'Болоньї', забивши гол на останніх секундах перерваного матчу у Лізі УЄФА U-19

Донецький "Шахтар" з рахунком 4:3 обіграв італійську "Болонью" у 1-му турі загального етапу Юнацької ліги УЄФА. Українська команда, зібрана з футболістів не старше 19 років, сенсаційно змогла здобути переможний результат.

Відео дня

Відпочатку зустріч була запланована в Італії на середу, 18 вересня, але була перервана на 7-й хвилині через сильний дощ і перенесена на четвер.

Програючи до 72-ї хвилини 2:3 "гірники" зусиллями Цуканова змогли зрівняти рахунок. Наш співвітчизник обіграв трьох опонентів поблизу воротарської та завдав точного удару під поперечину

Перемогу "Шахтарю" завдав удару Трифаненка на 90-й хвилині

У наступному турі Юнацької ліги УЄФА 2 жовтня "гірники" на виїзді зустрінуться з однолітками з "Аталанти" U19.

А гру юнацької першості України підопічні Олексія Бєліка проведуть вже найближчого понеділка, 23 вересня, коли на Арсенал-Арені прийматимуть Оболонь U19. Початок о 12:00. Пряма трансляція буде доступна на офіційному YouTube-каналі "Шахтаря".

"Болонья" U19 (Болонья) – "Шахтар" U19 (Донецьк) – 3:4 (1:2)

Голи: 0:1 Цуканов (9), 1:1 Ебоне (27, пен.), 1:2 Ломага (37), 2:2 Де Лука (50), 3:2 Менегаццо (67), 3:3 Цуканов (72), 3:4 Трифаненко (90)

"Шахтар" U19: Баглай, Дрозд (Шелекета, 85), Башмарін, Костюк, Огарков (к), Бундаш (Давиденко, 68), Тютюнов (Сметана, 68), Цуканов, Стрільчук (Трифаненко, 85), Галонський (Петр) 55), Ломага

Як повідомляв OBOZ.UA, напередодні основний склад "Шахтаря" в 1-му турі Ліги чемпіонів зустріч із "Болоньєю" звів у нічию, не забивши пенальті на 4-й хвилині.