Неймовірна сенсація! Італія вилетіла вже у 1/8 фіналу Євро-2024. Відео

8,1 т.

Збірна Італії вперше з 1994 року програла команді Швейцарії. Зустріч 1/8 фіналу чемпіонату Європи-2024 з футболу на Олімпійському стадіоні у Берліні завершилася із сенсаційним рахунком 2:0.

Відео дня

Чинний чемпіон континенту нічого не зміг протиставити дисципліні та порядку свого географічного сусіда, повністю програвши тактично.

За весь тайм титуловані італійці змогли завдати лише одного удару у бік воріт Зоммера.

Швейцарія вже на 37-й хвилині змогла забити Доннарумме. Ремо Фройлер отримав пас від Рубена Варгаса, одним торканням обробив м'яч, а другим потужно пробив у нижній кут воріт.

Ще до перерви підопічні Мурата Якіна змогли збільшити свою перевагу, але бездоганно зіграв італійський голкіпер.

Швейцарія максимально опустила м'яч, не граючи другим поверхом без бездумних закидів, демонструючи високу культуру пасу. Команда дуже дорожила м'ячем і максимально гнобила італійців практично з ідеальною грою внизу.

Вже на 1-й хвилині другого тайму "червоно-білі" забили другий гол, практично знявши питання про сенсаційного переможця.

Після цього швейцарці пішли в оборону, нічого не дозволивши зробити опоненту. Лише на 74-й хвилині Італія вперше влучила у ворота.

У чвертьфіналі 6 липня Швейцарія зіграє з переможцем пари Англія – Словаччина.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. не ведіться на фейки!