"Старий Луцьк" вигриз першу перемогу в новому сезоні Суперліги Favbet

'Старий Луцьк' вигриз першу перемогу в новому сезоні Суперліги Favbet

"Старий Луцьк-Університет" здобув перемогу в клатчі над "Прикарпаття-Говерлою" у матчі-відкритті другого дня дебютного бабла української Суперліги Favbet. Гра завершилася з рахунком 67:63 на користь волинян.

На початку матчу команди обмінювалися влучними атаками. Ближче до середини стартового періоду лучани вийшли вперед відразу на 5 очок, але через пару хвилин франківці скоротили відставання до 1 очка. Та проте підопічні Дмитра Чайковського краще провів кінцівку першого періоду й "Старий Луцьк" завершив її з перевагою в рахунку +3. Посприяла цьому вдала гра новачка команди, форварда Максима Михайлова, який вийшов у стартовому складі й за чверть набрав 6 очок.

У другому періоді спочатку гості збільшили свою перевагу до 6 очок, але номінальні господарі майданчика під керівництвом Євгена Мурзіна зуміли скоротити відставання до одного після реалізованого штрафного Ігорем Стародубом. Саме цей захисник очолив гонитву за суперником у другій чверті (набрав 7 очок). Та проте університетська команда зуміла знову повернути перевагу в рахунку й виграти першу половину – 33:28. У її складі варто відзначити молодого розігруючого Павла Горобченка, який здобув 7 очок і американського легіонера Аарона Рідлі, що зібрав 8 підбирань. Обидва колективи мали проблеми з реалізацією: забили по 14% триочкових і жодна не продемонструвала влучність двоочкових кидків вищою за 47%.

"Луцьк" і "Прикарпаття" видали напружений матч. Джерело: ФБУ

Лідер лучан Маркіз Джексон завершив першу половину всього з 2 очками, але його результативність і гра згаданого Рідлі в третій чверті допомогли нарощувати перевагу волинській команді. У завершальному періоді влучний "далекий" Володимира Дроздова й очки Стародуба скоротили відставання франківців до 2 очок і дали надію на видовищний клатч. Але два поспіль влучні триочкові Аарона Рідлі дозволили повернути "Луцьку" перевагу. Триочкові лідерів франківців Романа Морозова й Старцева повернули їх клуб в гру й таки подарували клатч глядачам, але на більше їх сьогодні не вистачило. Лучани зуміли виграти.

Найкращим гравцем переможців став новачок Рідлі, який зробив дабл-дабл: 22 очки + 14 підбирань. Павло Горобченко набрав 12 очок. Теж новачок свого клубу Ігор Стародуб (14 очок+4 передачі) зумів найкраще себе проявити у складі Говерли. Також варто відзначити капітана Сергія Старцева (12 очок+6 підбирань+4 передачі) та Романа Морозова (10 очок+9 підбирань).

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Київ, ПС "Венето-Спорт"

"Прикарпаття-Говерла-КФВ" – "Старий Луцьк-Університет" 63:67 (11:14, 17:19, 15:17, 20:17)

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!