Стосується й України. Олімпіада-2024 розпочалася з "найграндіознішого скандалу в історії". Відео

Стосується й України. Олімпіада-2024 розпочалася з 'найграндіознішого скандалу в історії'. Відео

Олімпійська збірна Аргентини з футболу вирвала нічию (2:2) у команди Марокко на 16-й доданій хвилині. Матч суперників України по групі B спровокував бурхливий скандал у соціальних мережах.

UPD. Через дві години після закінчення зустрічі стало відомо, що арбітр не зарахував гол аргентинців через офсайд у Крістіана Медіни, але продовжити поєдинок не було можливості через вболівальників, що вибігли. Матч відновився о 20:00 за київським часом. Збірні дограли три хвилини.

Підсумковий рахунок став 2:1 на користь Марокко.

Поєдинок розпочався невдало для аргентинців, які нічого не могли зробити в атаці і завдали першого удару по воротах лише за годину ігрового часу. Перед самою перервою Марокко зусиллями Суф'яна Раїмі забило свій перший гол, відкривши рахунок

На п'ятій хвилині Раїмі оформив дубль, реалізувавши 11-метровий, який був призначений за фол аргентинців у їхньому штрафному майданчику.

Джуліано Сімеоне, вийшовши на заміну, скоротив відставання на 68-й хвилині.

Незважаючи на те, що зупинок у грі було не так багато, шведський арбітр Глен Нюберг додав 16 хвилин, що вистачило американцям, щоб заштовхати м'яч у ворота суперника.

Після цього злі марокканські фанати прорвали кордони стюардів, вибігши на поле. В аргентинських футболістів полетіли петарди, а на самій арені розпочався справжній хаос.

У соціальних мережах уболівальники називають результат несправедливим, вважаючи це найграндіознішим скандалом в історії олімпійського футбольного турніру.

Крім того користувачі згадали, що Нюберг вже припускався у своїй кар'єрі кількох серйозних помилок, за які йому довелося потім вибачатися.

Як повідомляв OBOZ.UA, олімпійська збірна України з футболу свій перший поєдинок на ОІ-2024 у Парижі проведе проти команди Іраку. Початок о 20:00 за київським часом. Вже названо телеканали, які покажуть зустріч.

Зазначимо, що офіційний старт XXXIII Літніх Олімпійських ігор відбудеться 26 липня у п'ятницю. За 16 днів глядачі побачать ( де дивитися Олімпіаду ) виступи спортсменів у 32 дисциплінах, де буде розіграно 329 комплектів нагород.