Титулований футболіст у матчі Євро-2024 отримав тяжку травму і був непритомний терміново госпіталізований. Відео

29,5 т.

Нападник збірної Угорщини Барнабаш Варга зазнав серйозного пошкодження у матчі 3-го туру чемпіонату Європи з футболу проти Шотландії. 29-річний лідер "Ференцвароша" на 71-й хвилині зіткнувся з голкіпером шотландців Ангусом Ганном, після чого залишився лежати нерухомий на газоні.

Відео дня

Судячи з відео, найкращий бомбардир чемпіонату Угорщини-2022/23 сильно вдарився головою і знепритомнів.

Медичний персонал десяток хвилин надавав першу допомогу постраждалому на полі, тоді як стюарди оточили угорця непрозорими екранами. Пізніше на поле викотили ноші, завантажили гравця та терміново відвезли до лікарні.

Ситуація виявилася настільки серйозною, що збірна Угорщини чи не стусанами підганяла стюардів з ношами, які йшли до Барнабаша, що лежав.

На момент публікації новини коментатор матчу Єгор Старков повідомив, що гравець отримав черепно-мозкову травму та наразі перебуває в лікарні без свідомості.

Зустріч завершилася перемогою угорців з рахунком 1:0. На 10-й доданій хвилині контратаку замкнув Кевін Чобот, який незадовго до цього вийшов на заміну.