"Це вже взагалі. Я зараз переглядав, і не розумію..." Ребров вражений тим, що сталося в матчі з Албанією. Відео

'Це вже взагалі. Я зараз переглядав, і не розумію...' Ребров вражений тим, що сталося в матчі з Албанією. Відео

Головний тренер збірної України Сергій Ребров не зміг знайти відповіді, як його підопічні змогли пропустити другий гол у матчі з Албанією. На 66-й хвилині після провалу у захисті на правому фланзі Ясір Асані без жодного опору відправити м'яч у ворота.

"Як ми пропустили другий м'яч – це вже взагалі… Я зараз переглядав, і не розумію, як на такому рівні можна так оборонятися. Тому вважаю, що з початку другого тайму ми додали та забили, але треба грати 90 хвилин", – сказав Ребров на пресконференції.

Раніше Ребров пояснив поразку від збірної Албанії силою суперника. Сергій Станіславович не зміг стримати емоцій, наголосивши, що не задоволений ні результатом, ні самою грою. На думку наставника, незважаючи на те, що українські футболісти створювали деякі моменти, на арені у Празі справді не було команди на полі.

Як повідомляв OBOZ.UA, збірна України з футболу з поразки 1:2 стартувала у Лізі націй. У 1-му турі дивізіону B у номінально домашньому матчі на стадіоні "Дженералі Арена" у Празі "жовто-сині" вперше в історії поступилися команді Албанії.