Центральний матч дня Суперліги Favbet завершився поразкою "Київ-Баскета"

939
Центральний матч дня Суперліги Favbet завершився поразкою 'Київ-Баскета'

Центральний матч столичного баблу першого туру Суперліги Favbet завершився впевненою перемогою "Рівне-ОШВСМ" над "Київ-Баскетом" з рахунком 75:67.

Відео дня

Кияни краще почали матч, зробивши ривок 9:0 на старті, але не зуміли розвинути свій успіх далі, тоді як "Рівне" не лише вирівняв гру, але й завдяки баззеру Максима Мочанова виграв першу чверть 19:16.

В другій чверті "Рівне" зробило спробу відірватись в рахунку і якщо на перший ривок кияни відповіли, то на другий 11:0 в середині другої чверті відповіді не знайшлось. В результаті на велику перерву команди пішли за рахунку 39:33 на користь гостей.

Після великої перерви "Рівне" тримало комфортну для себе дистанцію в рахунку, хоча в четвертій чверті "Київ-Баскету" вдалось наблизитись до суперника на відстань 6 очок. Втім, рівненська команда вдалими діями в захисті і атаці впевнено тримала гру під контролем, відсвяткувавши другу перемогу в чемпіонаті.

Кияни більше зібрали підбирань (50-44), але гірше атакували з периметру та реалізовували штрафні кидки, зробили більшу кількість втрат (18 проти 13 у суперників). У "Рівного" були солідні 38% влучань триочкових кидків.

Найрезультативнішим у переможців став Айзея Фуллер з 17 очками, у "Київ-Баскета" функцію набирання очок в цій грі взяли на себе Павло Буренко (23 очка, 5/9 триочкових) та Денис Клевзуник (22 очка та 10 підбирань).

Таким чином, "Рівне" стартує з двох перемог у Суперлізі Favbet, тоді як "Київ-Баскет" виграв один з двох домашніх матчів.

Завтра, 5 жовтня, регулярний чемпіонат продовжиться матчами у Дніпрі, де господарі прийматимуть "Кривбас", та Запоріжжі, куди завітають "Черкаські Мавпи".