У дотик, після пасу п'ятою. Італія забила Франції один із найкрасивіших голів року у Лізі націй. Відео

5,8 т.

Захисник збірної Італії Федеріко Дімарко відзначився феноменальним ударом у 1-му турі Ліги націй у дивізіоні А. 26-річний футболіст зрівняв рахунок у грі проти Франції.

Відео дня

На 30-й хвилині італійці програвали 0:1, але змогли розіграти шикарну комбінацію. Сандро Тоналі п'ятою віддав пас у штрафний майданчик і гравець "Інтера" в дотик переправив круглий снаряд точно у ворота.

У другому таймі Фраттезі та Распадорі оформили підсумковий результат 3:1. Це стало першою за 70 років гостьовою перемогою італійців над французами. Востаннє "скуадра адзурра" тріумфувала у Франції 1954 року.

Сам Дімарко, коментуючи цей успіх в інтерв'ю RAI Sport, зізнався, що ця перемога була потрібна, щоби підняти бойовий дух збірної, особливо після Євро-2024.

Нагадаємо, що на чемпіонаті Європи, що пройшов цього літа в Німеччині, збірна Італії сенсаційно вилетіла вже на стадії 1/8 фіналу. Підопічні Лучано Спалетті вперше з 1994 програли команді Швейцарії (0:2).