У Лізі конференцій голкіпер забив фантастичний гол прямим ударом від своїх воріт. Відео

24,7 т.

Голкіпер вірменського "Ноа" Огнен Чанчаревич відзначився неймовірним ударом у матчі 3-го раунду Ліги конференцій проти грецького АЕКу. 34-річний дворазовий чемпіон Вірменії вводив м'яч у гру, але в результаті забив один із найдальших голів в історії футбольних єврокубків.

Відео дня

Епізод стався на 67-й хвилині за рахунку 1:1. Воротар АЕКа Томас Стракоша не зміг розрахувати відскок: м'яч вдарився перед ним об газон і зрадницьки перелетів через голову.

На цьому зіркові події у виконанні Чанчаревича не закінчились. На 7-й доданій хвилині він став автором гольової передачі.

Зустріч завершилася із сенсаційним рахунком 3:1. У грі у відповідь "Ноа" мінімально програв і вийшов у плей-оф, де 20 серпня зіграє проти словацького "Ружомберока".

Як повідомляв OBOZ.UA, 22 серпня у словацькому Кошиці український клуб "Кривбас" зіграє у плей-оф Ліги конференцій 2024/2025 проти "Бетісу". УЄФА на цей матч призначив головного арбітра, який судив у Москві збірну Росії.