Удар року! Американський футболіст забив фантастичний гол "райдугою". Відео

1 хвилина
7,2 т.
Удар року! Американський футболіст забив фантастичний гол 'райдугою'. Відео

Нападник "Ванкувера" Браян Вайт відзначився феноменальним ударом у матчі Головної лізи сокера США (MLS). 28-річний уродженець "Нью-Джерсі" забив у ворота "Сент-Луїс Сіті".

Відео дня

Вже на 12-й хвилині футболісти "Ванкувера" горіли 0:2, коли за справу взявся Вайт. Спочатку на 37-й хвилині Браян скоротив відставання, а потім створив справжній шедевр.

На початку другого тайму Вайт опинився на вістрі контратаки та завершив її феноменально. Гравець збірної Сполучених штатів підчепив м'яч п'ятою, після чого той "райдугою" перелетів через голкіпера, влетівши точно у рамку.

Цей гол дозволив "Ванкуверу" організувати камбек, який завершився перемогою з рахунком 4:3, а Вайт записав на свій рахунок хет-трик.

У соцмережах цей момент уже встигли назвати "ударом року".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!