УЄФА ухвалив дивне рішення щодо зірки збірної Англії перед 1/4 фіналу Євро-2024

4,5 т.

Атакуючий півзахисник збірної Англії Джуд Беллінгем отримав умовну дискваліфікацію на один матч напередодні чвертьфіналу чемпіонату Європи. Футболіста мадридського "Реала" було покарано за святкування гола у ворота збірної Словаччини у матчі 1/8 фіналу першості-2024, яке у ці дні проходить у Німеччині.

Відео дня

Про це йдеться на офіційному сайті Європейського футбольного союзу (УЄФА). Організація не стала усувати англійця від чвертьфінального поєдинку Євро-2024 проти Швейцарії, який відбудеться 6 липня. Беллінгем відбувся умовною дискваліфікацією, яка набуде чинності, якщо гравець порушить дисциплінарні правила протягом найближчого року.

Зазначимо, що після рятівного гола у ворота Словаччини за 30 секунд до фінального свистка Беллінгем відсвяткував м'яч, приставивши руки до паху. Пізніше сам футболіст пояснив, що це був жест у бік його друзів. Також представника збірної Англії було оштрафовано на 30 тисяч євро.

OBOZ.UA проведе онлайн-трансляцію матчу Англія – Швейцарія. Початок гри – о 19:00 за київським часом.

Як повідомляв OBOZ.UA, у матчі 1/8 фіналу чемпіонату Євро-2024 між збірними Туреччини та Австрії було забито найшвидший гол в історії першості на стадії плей-офф.