Україна з перемогою вийшла у плей-оф чемпіонату світу з футзалу. Відео

Чоловіча збірна України з футзалу перемогла Афганістан і вийшла до плей-оф чемпіонату світу, який у ці дні проходить в Узбекистані. Матч третього туру групового етапу завершився з рахунком 4:1.

Україна з перших хвилин захопила ініціативу на паркеті, повністю розбиваючи захист суперника. Наші футзалісти безумовно домінували, щоразу накочуючи атаки на ворота збірної Афганістану. За перші 15 хвилин підопічні Олександра Косенка одного разу влучили у штангу та ще один раз врятував свою команду голкіпер.

Такий пресинг дав свій результат на 15-й хвилині, коли Афганістан лише з порушенням правил зупинив Абакшина.

Спочатку рефері із Сальвадора дав штрафний, але після челенджу з нашого боку та перегляду VAR поміняв рішення на пенальті.

Покарання (після невеликого фальстарту) чітко реалізував Євген Жук.

За хвилину голом відзначився вже сам Абакшин. Не без допомоги рикошету його дальній удар виявився результативним.

Афганістан спробував поміняти воротаря на п'ятого польового гравця, але нічого хорошого це для нашого суперника не призвело: наш голкіпер Олександр Сухов ледь не відправив м'яч у порожні ворота.

Другий тайм Україна почала грати від оборони та одразу поплатилася. Після розіграшу з кутового наші футзалісти забули про гравця суперника, який із центральної зони скоротив відставання 2:1.

Футзалісти України, що залишився, могли кілька разів забивати втретє, але бездоганно грав голкіпер збірної Афганістану.

За 3 хвилини до кінця Михайло Зварич влучним дальнім ударом зробив рахунок 3:1. Афганістанська команда замінила голкіпера на 5-го польового гравця, але одразу пропустила гол. Опонентів підловив Ігор Корсун.

У 1/8 фіналу Україна зіграє проти Нідерландів. Зустріч відбудеться у Ташкенті 24 вересня.

Як повідомляв OBOZ.UA, у другому турі мундіалю українці здолали представників Африки з Анголи – 7:2.

На старті чемпіонату світу з футзалу наші хлопці з тріском програли команді Аргентини.